CO NABÍZÍ SLUŽBY ASTROLOGA

Váš osobní horoskop je symbolickou mapou potenciálu, který je dále formován rodinou a okolím. Astrologický výklad nabízí pohled na to, co Vám současná situace říká o Vás a Vašich vztazích – dívá se na každý životní zážitek jako na otevřenou možnost, v níž si můžete uvědomit své potřeby, objevit své schopnosti i hranice a díky nim tvořit svůj život.

ASTROSYMBOLOGIE/HUMANISTICKÁ A TRANSPERSONÁLNÍ ASTROLOGIE

Humanistická a transpersonální astrologie založená Danem Rudhyarem je otevřený systém sebepoznání, který na základě zkoumání astrologických archetypů a vztahů a cyklů pohybů planet a Měsíce (Luny) hledá souvislosti mezi člověkem, ostatními lidmi a okolním světem . Pracuje s různými technikami a metodami (roční horoskopy, transity, progrese, srovnání horoskopů při partnerské astrologii atd..). Je inspirována prací C. G. Junga, ale také postmoderní filosofií, holismem a dalšími myšlenkovými směry 20. století.

MOJE CESTA K ASTROLOGII

Astrologie je pro mě úžasná tvůrčí cesta V roce 1996 jsem objevila v univerzitní knihovně v Ústí nad Labem astrologickou knihu, podle níž jsem si vypočítala svůj první horoskop. O rok později jsem začala studium na Astrologické škole pro statečné pod vedením výtvarníka a astrologa Pavla Turnovského. Postupně jsem začala vykládat horoskopy svým přátelům a známým a od roku 2005 jsem zahájila svou soukromou astrologickou praxi. Při výkladu využívám nejen bohaté zkušenosti a znalosti, ale také svou intuici – schopnost naladit se na klienta.